+38 097 356 2222
+38 063 247 9025

info@bestforhunt.com.ua

Повернення товару

Шановні Клієнти! Нам дуже шкода, що виникла потреба повернути придбаний у нас товар. Ми зробимо все, щоб процедура повернення була максимально простою і зручною.  

ТЕРМІН ПОВЕРНЕННЯ ТОВАРУ Товар, куплений через інтернет-магазин bestforhunt.com.ua, можна повернути впродовж 14-ти календарних днів з моменту його отримання у відділенні перевізника згідно із Законом України "Про захист прав споживачів" від 12.05.1991 №1023 - XII. ОБОВ'ЯЗКОВІ УМОВИ ДЛЯ ПОВЕРНЕННЯ

  • Наявність документу, що підтверджує факт купівлі й оплати (Товарний чек, який Ви отримали разом з посилкою)
  • Наявність заповненої заяви на повернення товару.
  • Повернені вироби мають мати товарний вигляд (мати ярлики, бирки, пакування зі штрих-кодом, не має слідів використання і носіння і тому подібне).
  • Поверненню не підлягають товари, перелік яких визначений постановою Кабінету Міністрів України № 172 від 19.03.1994г. (парфумерно-косметичні вироби, рукавички, білизна натільна, панчішно-шкарпеткові вироби, товари в аерозольній упаковці і т.п.).
Для здійснення повернення необхідно виконати такі дії:
  1. Обережно УПАКУВАТИ ТОВАР в повній комплектації (товари, що поставляються в комплекті, необхідно повертати також в комплекті). Заповніть бланк повернення.
  2. Зверніться в найближче відділення "Нова Пошта" і відправте товар разом із заповненими документами на повернення нам, дані одержувача вказані у бланку повернення. Повернення коштів здійснюється впродовж 14-ти робочих днів з моменту прибуття товару на склад компанії.
На жаль, ми не зможемо прийняти повернення в деяких випадках: - Товар був у вживанні; - Товари, які не підлягають поверненню, згідно з постановою Кабінету Міністрів України № 172 від 19.03.1994г; - Збіг термін для повернення Важливо! Плата за зворотну пересилку товару здійснюється покупцем. Ми не зможемо прийняти вашу посилку, якщо вона буде відправлена "накладеним платежем" або з "пересилкою коштом одержувача". Такі посилки будуть повернені відправнику. При поверненні товару належної якості, вартість доставки Новою Поштою оплачується покупцем. ТЕРМІН ПОВЕРНЕННЯ ГРОШОВИХ КОШТІВ Грошові кошти будуть Вам повернені впродовж 14-ти робочих днів з моменту отримання нами товару на нашому складі і підтвердження його відповідності вимогам для повернення.   З повагою, Магазин BestforHunt.